geantcampus » start page » beograd_sep_2011_participants
# # First name Surname Email Organization Country
1 Wenche Backman-Kamila wenche.backman-kamila@csc.fi CSC/Funet Finland
2 Gunnar Boe gunnar.boe@uninett.no UNINETT Norway
3 Mara Bukvić mara@rcub.bg.ac.rs RCUB/AMRES Serbia
4 Anders Nilsson SUNET Sweden
5 Rok Papež rok.papez@arnes.si ARNES Slovenia
6 Vidar Stokke UNINETT Norway
7 Marko Stojanović marko.stojakovic@rcub.bg.ac.rs RCUB/AMRES Serbia
8 Marina Vermezović marina.vermezovic@rcub.bg.ac.rs AMRES Serbia
9 Ivan Ivanović ivan.ivanovic@rcub.bg.ac.rs RCUB/AMRES Serbia
10 Nemanja Žikić zikic@unilib.bg.ac.rs University library ”Svetozar Marković”/UoB Serbia
11 Dragoslav Krunić dkrunic@mas.bg.ac.rs Faculty of Mechanical Engineering/UoB Serbia
12 Predrag Nedeljković pnedeljkovic@mas.bg.ac.rs Faculty of Mechanical Engineering/UoB Serbia
13 Vladimir Miković vmikovic@mas.bg.ac.rs Faculty of Mechanical Engineering/UoB Serbia
14 Slobodan Bukarica bukarica.s@mfkv.kg.ac.rs Faculty of Mechanical Engineering Kraljevo Serbia
15 Zoran Mihailović zoran@kg.ac.rs University of Kragujevac Serbia
16 Saša Sofijanić sasa.sofijanic@sfb.bg.ac.rs Faculty of Forestry/UoB Serbia
17 Bojan Vitnik bvitnik@ffh.bg.ac.rs Faculty for Physical Chemistry/UoB Serbia
18 Darko Kozarski darko@agrif.bg.ac.rs Faculty of Agriculture, Beograd - Zemun Serbia
19 Miroslav Kantar kantar@agrif.bg.ac.rs Faculty of Agriculture/UoB Serbia
20 Mladen Trikoš mladen.trikos@va.mod.gov.rs Academy of VRSSerbia
21 Radislav Adamović rade@pharmacy.bg.ac.rs Faculty of Pharmacy/UoB Serbia
22 Dragan Vranešević coldtea@fil.bg.ac.rs Faculty of Philology/UoB Serbia
23 Dušan Ristić dusan.ristic@fil.bg.ac.rs Faculty of Philology/UoB Serbia
24 Saša Babić sb@pharmacy.bg.ac.rs Faculty of Pharmacy/UoB Serbia
25 Aleksandar Cvetković aleksandar@arh.bg.ac.rs Faculty for Architecture/UoB Serbia
26 Dušan Nikezić dusan@vin.bg.ac.rs Vinča Institute of Nuclear Science Serbia
27 Ivan Milanović ivan_m@vinca.rs Vinča Institute of Nuclear Science Serbia
28 Velimir Kalik vex@vin.bg.ac.rs Vinča Institute of Nuclear Science Serbia
29 Петар Милић petar.milic@pr.ac.rs University of Priština Serbia
30 Velibor Nešić velibor.nesic@med.pr.ac.rs Faculty of Medicine Priština - Kosovska Mitrovica Serbia
31 Jasmina Marković administrator@sanu.ac.rs SANU Serbian Academy of Sciences and Arts Serbia
32 Suzana Krstić suzana@medfak.ni.ac.rs Faculty of Medicine/University of Niš Serbia
33 Jovana Palibrk jovana.palibrk@rcub.bg.ac.rs AMRES Serbia
34-Jelena Prodanović jelena.prodanovic@rgf.bg.ac.rs Faculty of Mining and Geology/UoB Serbia
35-Veselin Ilić veselin.ilic@rgf.bg.ac.rs Faculty of Mining and Geology/UoB Serbia
36-Ivan Milijić gak.informatika@gmail.com GAK Narodni front Serbia
37-Ratko Bučić ratko@ni.ac.rs JUNIS/University of Niš Serbia
38-Boris Petrović webmaster@fasper.bg.ac.rs Faculty of Special Education and Rehabilitation Serbia
39-Dejan Savić dejan.savic@va.mod.gov.rs Academy of VRS Serbia
40-Ivan Savić ivan@pr.ac.rs University of Priština Serbia
41-Miroslav Gužvica mguzvica@prologic.rs Studentski Kulturni Centar , Belgrade Serbia
42-Dragan Karalić dragankaralic@gmail.com Belgrade City Library Serbia
43-Damir Marković damir@damirda.com Student Dormitory ”Karaburma”, Belgrade Serbia
44-Bojan Radić bojan.radic@sfb.bg.ac.rs Faculty of Forestry/UoB Serbia
45-Ana Ćukteraš ana.cukteras@rcub.bg.ac.rs AMRES Serbia
46-Bojan Jakovljević bojan.jakovljevic@rcub.bg.ac.rs RCUB/AMRES Serbia
47-Dušan Vudragović dusan@ipb.ac.rs Institute of Physics Belgrade Serbia
48-Miroslav Kovač m.kovac@imi.bg.ac.rs Institute for Medical Research Serbia
49-Slobodan Mitrović cobaja@sf.bg.ac.rs Faculty of Transport and Traffic EngineeringSerbia
50-Nemanja Ivanović nemanja.ivanovic@sfb.bg.ac.rs Faculty of Forestry/UoB Serbia
 
 
geantcampus/beograd_sep_2011_participants.txt · Last modified: 2011/09/21 08:38 by mara@rnd.feide.no

Viktig melding: openwiki.uninett.no

UNINETT OpenWiki er under utfasing. Wikier som er lite brukt er satt i kun-lese-modus. Ta kontakt med UNINETT for å åpne for skrivetilgang ved behov.

Group memberships: no groups